О компании

Uždaroji akcinė bendrovė “Tomega” įkurta 1995 metų balandžio 6 dieną. Pagrindinė vykdoma veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais bei autotransporto paslaugos pervežant naftos produktus ir kitokius krovinius vidaus ir užsienio maršrutais.

Bendrovėje yra suburtas brandus, kompetentingas, geriausių rezultatų siekiantis kolektyvas, kuriame dirba daugiau kaip 95 darbuotojai.

Didmeniniu būdu parduodame ir autotransportu pristatome visų markių benziną, dyzeliną, šildymui skirtą žymėtą kurą, žymėtus dyzelinius degalus žemės ūkiui, dujas, reaktyvinius degalus, mazutą ir bitumą. Jūsų užsakytą kurą į Jūsų pageidaujamą vietą pristatome sutartu laiku pagal iš anksto suderintą grafiką. Degalai parduodami be tarpinio sandėliavimo, tiesiai iš gamyklos gamintojos terminalo, todėl garantuojame pristatomo kuro gamyklos gamintojos nustatytas technines ir kitas sąlygas tame tarpe ir sezoninį atitikimą.

Bendrovėje už naftos produktų kokybę atsakingi asmenys yra kompetentingi ir turi ilgametę darbo patirtį šioje srityje. Pristatydami kurą visada pateikiame PVM sąskaitas faktūras, prekės gabenimo ir kokybės dokumentus.

Bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su bankais ir efektyviai naudojasi jų siūlomomis paslaugomis, kurios paspartina atsiskaitymą už gautą prekę taupant pirkėjo ir pardavėjo apyvartines lėšas. Todėl už nupirktą kurą galima atsiskaityti per pirkėjui priimtiną, sutartimi aptartą terminą.