Apie mus

UAB “Tomega” įkurta 1995 metų balandžio 6 dieną. Pagrindinė vykdoma veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais bei autotransporto paslaugos pervežant naftos produktus ir kitokius krovinius vidaus ir užsienio maršrutais.

Didmeniniu būdu parduodame ir autotransportu pristatome visų markių benziną, dyzeliną, šildymui skirtą žymėtą kurą, žymėtus dyzelinius degalus žemės ūkiui, suskystintas naftos dujas, reaktyvinius degalus, mazutą ir bitumą.

Naftos produktai pristatomi be tarpinio sandėliavimo, tiesiai iš gamyklos gamintojos terminalo – tai garantuoja pristatomo kuro gamyklos gamintojos nustatytas technines   ir kitas   sąlygas tame tarpe ir sezoninį atitikimą.

Degalais iš degalinių prekiaujame Kauno ir Druskininkų miestuose bei Šalčininkų ir  rajone. Degalinės veikia visą parą. Jose prekiaujame visų markių benzinais, dyzelinu, dyzeliniais degalais žemės ūkiui, automobilinėmis dujomis, buitinėmis dujomis balionuose, maisto bei plataus vartojimo prekėmis, gėrimais ir tabaku, automobilio kosmetikos priemonėmis, eksploataciniais skysčiais, aksesuarais ir kitomis smulkiomis prekėmis.

Naftos produktus gabename autotransportu vidaus ir užsienio maršrutais. Visos transporto priemonės, vežančios naftos produktus, yra specialiai paruoštos pavojingų krovinių gabenimui ir atitinka Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) reikalavimus. Tuo tikslu kiekvienai transporto priemonei yra išduotas ADR sertifikatas.

Bendrovės transporto priemonės pagal išmetamų dujų toksiškumo, triukšmingumo bei eismo saugumo reikalavimus atitinka EURO-3, EURO-4 bei EURO- 5 reikalavimus. Tai patvirtina kiekviena transporto priemonei išduotas individualus sertifikatas.